مرکز پزشکی طبیب برتر

مرکز و مجموعه تشخیص و درمان فوق تخصصی طبیب برتر در سال ۱۳۹۹ و با حضور پزشکان فوق تخصصی در رشته‌های مختلف از جمله مغز و اعصاب، قلب، جراحی عمومی، زنان، پوست و مو و نیز پزشک عمومی بنیان‌گذاری شد.

در این روزهای سخت که هموطنان عزیز ایرانی درگیر بیماری همه گیر و تلخ کرونا هستند نیاز به تجمیع پزشکان در کنار هم برای تشخیص و درمان سریعتر بیماران به شدت احساس می‌شود.

خستگی کادر زحمت کش درمان، حجم بالای بیماران مراجع به مراکز پزشکی و نیز گستردگی علائم و بیماری‌های وابسته به کرونا و حتی غیر وابسته به آن به دلیل کاهش روحیه عزیزان هموطن باعث شده تا حد خطای انسانی در تشخیص و درمان بالاتر از قبل باشد ولی راه حل چیست؟

دکتر کیهانی فرد معتقد هستند بودن بهترین‌های درمانی کنار هم و کمسیون‌های مشترک سریع برای بیمار از جمله راه حل‌های به حداقل رساندن این خطاهاست و از این رو با تشکیل این گروه در کنار هم سعی در برآورده کردن این هدف دارند، هم اکنون تخصص‌های مهمی از جمله قلب، مغز، جراحی عمومی و همچنین دستگاههای تشخیصی مهم و جامع در کنار هم در مجموعه گردآوری شده اند، در آینده و چشم اندازی نزدیک تمامی دیگر تخصص‌ها در کنار هم جمع و به امید خدا نیاز بیماران را مرتفع می‌کنند.

هدف و سیاست مرکز

گروه تشخیص و درمان طبیب برتر با هدف خدمات بهتر، جامع‌تر و همزمان در کوتاهترین مدت ممکن بخصوص در مواقع اورژانسی تشکیل و طراحی گردیده است تا بیماران در کمترین زمان ممکن به تشخیص درست و همزمان و نیز درمان صحیح دست پیدا کنند.

همانطور که می‌دانید درمان بسیاری از بیماری‌ها به تشخیص به موقع و درست و به روز آن بیماری وابسته است و معضل تشخیص دیرهنگام ممکن است به قیمت جان بیمار تمام شود از این رو نیاز به خدمات سریع و همزمان در چندین تخصص در دسترس به شدت احساس می‌شود و سعی ما بر این است که جدیدترین خدمات با بهترین کیفیت و در مدت زمان حداقلی عرضه شود.

همچنین ارائه قویترین تکنولوژی ممکن در دنیا در چشم‌انداز بسیار نزدیک این مرکز می‌باشد، دکتر کیهانی فرد موسس و مدیرعامل این مرکز در تلاش هستند تا بهترین تیم متخصص و فوق تخصص در هر رشته را در کنار هم جمع و در محیطی دوستانه، صمیمی و با همکاری بالا به درمان بیماران محترم بپردازند.

در مرکز طبیب برتر شما همزمان با مراجعه جهت درمان از کمسیون‌های مشترک پزشکی و تبادل نظر همزمان پزشکان فوق العاده بهره‌مند می‌شوید به این ترتیب احتمال خطا و خطرات ناشی از تشخیص و درمان غلط به حداقل ممکن می‌رسد.

در روزهای آتی بیماران محترم می‌توانند از بخش نظرات و گالری فیلم‌ها ویدئوهای نظرات عزیزان بیمار را ببینند.