مرکز پزشکی طبیب برتر

مرکز و مجموعه تشخیص و درمان فوق تخصصی طبیب برتر در سال ۱۳۹۹ و با مدیریت دکتر مجید کیهانی فرد جهت معرفی پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصصی در رشته‌های مختلف از جمله مغز و اعصاب، قلب، جراحی عمومی، زنان، پوست و مو، ارولوژی، پوست و زیبایی و نیز پزشک عمومی بنیان‌گذاری شد.

یکی از معضلاتی که بیماران بسیاری با آن رو به رو هستند عدم دسترسی کامل به پزشکان متبحر و توانمند و یا نشناختن این عزیزان به هر نحوی می باشد. در طبیب برتر سعی کرده ایم تا هر پزشک را به شکل کامل معرفی نموده و با وجود رتبه دهی به هر پزشک از طرف مراجعین محترم شما می توانید پزشک را کاملا بررسی و در صورت تائید مراجعه نمائید.

علاوه بر این در پائین هر صفحه پزشکان با رتبه های بالا جهت جایگزینی در صورت عدم دسترسی به پزشک مد نظرتان معرفی شده اند. در صورت نیاز می توانید با ایشان تماس بگیرید.

خستگی کادر زحمت کش درمان، حجم بالای بیماران مراجع به مراکز پزشکی و نیز گستردگی علائم و بیماری‌های وابسته به کرونا و حتی غیر وابسته به آن به دلیل کاهش روحیه عزیزان هموطن باعث شده تا حد خطای انسانی در تشخیص و درمان بالاتر از قبل باشد ولی راه حل چیست؟

دکتر کیهانی فرد معتقد هستند بودن بهترین‌های درمانی کنار هم و کمسیون‌های مشترک سریع برای بیمار از جمله راه حل‌های به حداقل رساندن این خطاهاست و از این رو با تشکیل این گروه در کنار هم سعی در برآورده کردن این هدف دارند، هم اکنون تخصص‌های مهمی از جمله قلب، مغز، جراحی عمومی و همچنین دستگاههای تشخیصی مهم و جامع در کنار هم در مجموعه گردآوری شده اند، در آینده و چشم اندازی نزدیک تمامی دیگر تخصص‌ها در کنار هم جمع و به امید خدا نیاز بیماران را مرتفع می‌کنند.

در این مجموعه تلاشمان این است که در آینده ای نزدیک اجماعی از پزشکان متبحر را شناسایی نمائیم در صورتی که بیماری نیاز به مشورت با پزشک خاصی در شهر دیگری داشت شما می توانید مدارک پزشکی تان را به ما بسپارید تا به دست پزشک برسانیم و از ایشان مشورت لازم را دریافت و پاسخ شما را ارسال کنیم.

این میسر نخواهد بود مگر با تلاش مستمر و پس از طی مدت زمانی که بتوانیم پزشکان برتر هر شهر را شناسایی نمائیم.

هدف و سیاست مرکز

گروه تشخیص و درمان طبیب برتر با هدف خدمات بهتر، جامع‌تر و همزمان در کوتاهترین مدت ممکن بخصوص در مواقع اورژانسی تشکیل و طراحی گردیده است تا بیماران در کمترین زمان ممکن به تشخیص درست و همزمان و نیز درمان صحیح دست پیدا کنند.

همانطور که می‌دانید درمان بسیاری از بیماری‌ها به تشخیص به موقع و درست و به روز آن بیماری وابسته است و معضل تشخیص دیرهنگام ممکن است به قیمت جان بیمار تمام شود از این رو نیاز به خدمات سریع و همزمان در چندین تخصص در دسترس به شدت احساس می‌شود و سعی ما بر این است که جدیدترین خدمات با بهترین کیفیت و در مدت زمان حداقلی عرضه شود.

در روزهای آتی بیماران محترم می‌توانند از بخش نظرات و گالری فیلم‌ها ویدئوهای نظرات عزیزان بیمار را ببینند.