دکتر کیوان ادراکی دکتری عمومی خود را در سال ۱۳۶۹ از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند ایشان برد تخصصی خود را در رشته جراحی مغز و اعصاب در سال ۱۳۷۵ و در بیمارستان سینای تهران به اتمام رساندند.
ایشان در سال ۱۳۷۷ به سوئیس عزیمت نموده و در دوره یکساله فلوشیپ جراحی اندووسکولار عروق مغزی شرکت نمووند و پس از طی موفقیت آمیز دوره به ایران بازگشتند، در سال ۱۳۷۹ به مدت ۱۸ ماه در دوره فلوشیپ درمانهاى درون عروقى ( اندوواسکولر) مغز در دانشگاه UNAM شرکت نموده و در سال ۱۳۸۴ در یک دوره دو ماهه فلوشیپ اینترونشنال رادیولوژى را در پاریس به اتمام رساندند.
پس از اتمام دوره های فوق در سال ۱۳۷۹ در دانشگاههای علوم پزشکی ایران، شهید بهشتی و تهران مشغول به آموزش دیگر همکاران و همچنین خدمت رسانی به هموطنان عزیز شدند
موفقیت در دوره فلوشیپ جراحى میکروسکوپى عروق یکی دیگر از دستاوردهای ایشان بوده است.
خدماتی که هم اکنون ایشان به جامعه دارند از جمله انجام کلیه اعمال انژیوپلاستى و استنتینگ عروق سر و گردن و مغز، درمان انواع ضایعات عروقى مغز و نخاع اعم از انوریسمها و ناهنجاریهاى عروقى و تومورهاى پر عروق مغز و نخاع و سر و گردن و انجام کلیه روشهاى ترومبکتومى ، و ترومبولیز اینترا کرانیال می باشد.
ایشان علاوه بر این رزومه درخشان در طی دوره های مختلف مولف مقالاتی در سطح بین المللی هستند و به عنوان سخنران در کنفرانس های داخلی و خارجی شرکت نموده اند