نوبت دهی دکتر میرمحمدصادقی

بیوگرافی دکتر امیرحسین میرمحمدصادقی

دکتر امیرحسین میرمحمدصادقی متولد ۱۳۵۲ و فارغ التحصیل دکتری عمومی در سال ۱۳۷۹ هستند، ایشان پس از طی موفقیت آمیز دوره دبیرستان در سال ۱۳۷۲ وارد دانشگاه اصفهان شدند و پس از فارغ التحصیلی در سال ۱۳۷۹ در رشته جراحی عمومی پذیرفته شدند

دکتر میر محمد صادقی سال ۱۳۸۵ در رشته تخصصی جراحی عمومی فارغ التحصیل و پس از آن در دوره لاپاراسکوپی دستگاه گوارش ، کیسه صفرا و انواع فتق های شکمی شرکت و گواهینامه دوره لاپاراسکوپی را دریافت نمودند.

درمان انواع بیماری های خوش خیم و بدخیم دستگاه گوارش، جراحی زیبایی پستان شامل ماموپلاستی ( کوچک کردن سینه ) و پروتز سینه، درمان جراحی انواع بیماری های خوش خیم و بدخیم غده تیروئید ، جراحی زیبایی شکم ( ابدومینوپلاستی )، جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی ) از جمله خدمات این پزشک ایرانی است.

ایشان هم اکنون در دپارتمان جراحی عمومی مرکز تخصصی و فوق تخصصی طبیب برتر مشغول به فعالیت می باشند، اگر سوالی از دکتر امیرحسین میرمحمدصادقی دارید می توانید در پائین همین صفحه نام پزشک و پس از آن پیامتان را در واتس آپ ارسال کنید.

 

مروری کوتاه بر زندگینامه و افتخارات دکتر امیرحسین میرمحمد صادقی

متولد سال ۱۳۵۲

فارغ التحصیل رشته دکتری عمومی در دانشگاه اصفهان

دارای تخصص رشته جراحی عمومی

دارای گواهینامه دوره لاپاراسکوپی دستگاه گوارش از جمله لاپاراسکوپی کیسه صفرا و انواع فتق های شکمی

درمان انواع بیماری های خوش خیم و بدخیم دستگاه گوارش

درمان جراحی انواع بیماری های خوش خیم و بدخیم غده تیروئید

جراحی زیبایی پستان شامل ماموپلاستی (کوچک کردن سینه) و پروتز سینه

جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)

جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)

 

دریافت نوبت

برای دریافت نوبت از مطب دکتر میرمحمد صادقی می توانید با شماره تلفن های درج شده در قسمت تماس باما و یا در بالای سایت تماس حاصل نمائید و یا از طریق واتس آپ در قسمت ارسال پرسش ها، درخواستتان را ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود

 

مشاوره با دکتر میر محمد صادقی